TELEWIZJA MetroTV

Po blisko dwóch lata przygotowań oraz testów stworzyliśmy dla Państwa optymalną ofertę usług telewizyjnych. Nazwaliśmy ją MetroTV.

Rozwiązanie, które proponujemy znacznie odbiega od analogowych i cyfrowych usług świadczonych przez lokalnych operatorów kablowych. Jest to zupełna nowość w Polsce i na Świecie.

TVoIP jest potocznie nazywaną interaktywną telewizją kablową 3 generacji, zrywającą z ograniczeniami technologii analogowych, DVB-T i DVB-C.

Poniżej wypunktowaliśmy możliwości naszej interaktywnej telewizji kablowej trzeciej generacji, które otrzymujecie za darmo przez cały czas trwania umowy.

interaktywna telewizja kablowa 3 generacji

EPG

EPG

EPG – intuicyjny przewodnik po programach, który pozwoli Ci znaleźć wiele interesujących kanałów TV. Dzięki EPG - twojej gazecie telewizyjnej z programem - możesz ustawić powiadomienia lub automatyczne przełączenia na zaplanowane filmy, bajki, itd. Przewodnik umożliwia bardzo wygodne sprawdzenie obecnie nadawanych programów i ramówki innych kanałów. Dzięki niemu widzimy programy, które są emitowane teraz lub będą za chwilę, możemy też zobaczyć program na najbliższe dni. A to wszystko dostępne z pilota Twojego telewizora.

PVR

PVR

PVR – to nagrywanie wybranych przez Ciebie programów i filmów w chmurze bez dysku twardego w STB. Twoje archiwum bezpiecznie przechowywane jest na naszych serwerach. Dzięki temu masz kontrolę nad czasem, w którym oglądasz programy. Możesz stworzyć własną ramówkę telewizyjną – połączenie PVR z EPG pozwala Ci na zaplanowanie nagrywania konkretnych audycji wprost z przewodnika EPG. Najpiękniejsze w PVR jest to, że nagrywanie wybranych programów telewizyjnych jest niezależne od aktualnie oglądanego programu.

Wyszukiwanie emitowanych programów

Wyszukiwanie emitowanych programów

Wyszukiwanie emitowanych programów – Funkcja ta jest rozwinięciem EPG. Umożliwia wyszukiwanie na liście programów interesujących nas reportaży, filmów, bajek, itd.

Start over

Start over

Start over – Funkcja ta pozwala obejrzeć od początku aktualnie oglądany program. Funkcja jest dostępna na wybranych kanałach. Aktywowanie funkcji Start Over możliwe jest poprzez naciśnięcie przycisku INFO, a następnie przycisku OK. Program zostanie odtworzony od początku.

Informacje o oglądanym programie

Informacje o oglądanym programie

Informacje o oglądanym programie – w każdej chwili możesz dowiedzieć się więcej o programie, który oglądasz. Możesz sprawdzić kto gra w danym filmie, kiedy powstał lub przeczytać „zwiastun” filmu.

Napisy i ścieżki dźwiękowe

Napisy i ścieżki dźwiękowe

Napisy i ścieżki dźwiękowe – Telewizja MetroTV daje Ci możliwość wyświetlania napisów, dzięki czemu osoby niesłyszące mogą wraz z Tobą cieszyć się telewizją. Nasza platforma udostępnia też alternatywne ścieżki dźwiękowe na wybranych kanałach. Dzięki temu masz możliwość wyboru oryginalnej ścieżki lub wersji językowych.

Ulubione programy

Ulubione programy

Ulubione programy – ta wygodna funkcja pozwoli Ci na ustawienie do 4 list kanałów z własną kolejnością i numeracją. Kanały na własnej liście można przesuwać, zastępować, usuwać i dodawać nowe z listy dostępnych kanałów. Każdy z domowników może zaprogramować swoje ulubione stacje i oglądać je wybranej kolejności. Dowolnym momencie możesz dokonać przełączenia między aktywnym profilem lub skorzystać z domyślnej listy programów. Ty tu rządzisz.

Ochrona rodzicielska

Ochrona rodzicielska – Funkcja ta umożliwia blokowanie wybranych przez Ciebie kanałów przez wprowadzenie kodu tvPIN. To Ty masz wpływ co i kiedy oglądają Twoje dzieci.

Cyfrowa jakość – Full HD 1080

Cyfrowa jakość – Full HD 1080

Cyfrowa jakość – Full HD 1080 – Telewizja wysokiej rozdzielczości (HD) to gwarancja niespotykanych dotąd doznań. HD to nieporównywalnie bogatszy w szczegóły obraz - w porównaniu do tradycyjnej telewizji analogowej dostępnych w lokalnej kablówce. HD to nie tylko obraz ale też krystaliczny dźwięk przestrzenny, a dzięki panoramicznemu obrazowi zobaczysz więcej.

Kanały 3D jakości Full HD

Kanały 3D jakości Full HD

Kanały 3D jakości Full HD – telewizja nowej generacji. Jakość HD i technologia 3D pozwoli Ci zobaczyć głębie scen i uczestniczyć w przygodach bohaterów filmowych. Dzięki programom 3D i telewizorom 3D w programach przyrodniczych poznasz nowe krainy, odczujesz dynamikę akcji, zobaczysz świat o jakim nie miałeś pojęcia. Dzięki tej innowacyjnej technologii we własnym domu poczujesz się jak w kinie 3D.

Zdalne Nagrywanie

Zdalne Nagrywanie – Możesz wykonać z każdego miejsca na świecie – nawet gdy Twój STB jest wyłączony. Po powrocie do domu nagranie będzie czekało na Ciebie.

WEB TV

WEB TV – oglądaj swoje programy z każdego miejsca na świecie.

Radio HD

Radio HD – dajemy Tobie kilkanaście stacji radiowych, a wszystko w cyfrowej jakości dostępnej z pilota twoje STB.

Kamery HD

Kamery HD – Możesz siedząc w domu zobaczyć pogodę w dowolnym regionie Polski. Kamery HD naszego partnera pokażą Ci widoki, które warto ujrzeć na własne oczy. W zimie lub lecie, dzięki tym kamerom zaplanujesz spontaniczny wyjazd w góry lub nad morze.

CatchUP

CatchUP – odtwarzanie audycji, które były już emitowane - CatchUP to kolejne rozwinięcie funkcjonalności EPG. Wykorzystanie CatchUP możliwe jest tylko na kanałach, które objęte są tą funkcją. Po wybraniu tej opcji zostaniemy przeniesieni do menu CatchUP, w którym są umieszczone nagrania z programów objętych tą funkcją na x godzin wstecz.

Youtube na TV

Youtube na TV – tej usługi nie trzeba przedstawiać. Rewelacyjny serwis z nieograniczonymi zasobami teledysków, filmów, kabaretów, poradników i czego tylko sobie wymyślisz.

Multiroom

Multiroom – to możliwość odbioru cyfrowej telewizji na kolejnym telewizorze bez kupowania dodatkowego abonamentu. W ten sposób możesz oglądać na jednym telewizorze film a w drugim pokoju dzieci oglądają swoje bajki. Jest to bardzo interesujące rozwiązanie, bo na drugim telewizorze masz taką samą ofertę programową jak na pierwszym – przy czym płacisz jedynie opłatę za multiroom niezależnie jakie pakiety programowe masz wykupione. Te same programy masz na każdym z STB i podwójnie cieszysz się cyfrową jakością.

Time Shifting

Time Shifting – Opcja ta pozwala Ci na zatrzymanie i przewijanie oglądanego programu w dowolnym momencie. Możesz powrócić do sceny, która umknęła twojej uwadze lub rozpocząć oglądanie od początku programu, na który spóźniłeś się do domu.

Światłowodowa jakość

Sygnał dosyłany światłowodami prosto do Klienta, bez anten, kabli, śnieżyc, ulew, które nie mają najmniejszego wpływu na jakość TV.

WYBIERZ TŁO